Omega 3 concentrate na stawy

Omega 3 concentrate na stawy »

Dodana: 08-04-2012
W Polsce spożywanie ryb jest na bardzo niskim poziomie a szczególnie łososi, makreli, sardynek, śledzi, sardeli, co ma wpływ na wysoki poziom chorób układ krążenia jak i pozostałych. Jeśli nie lubisz ryb i nie jesz ich zbyt często, przebyłeś zawał serca lub jesteś w grupie wysokiego ryzyka wystąpienia chorób serca i potrzebujesz leczniczych dawek kwasów omega 3,możesz sięgnąć po kapsułki z tłuszczem rybim. Zalecana dawka dzienna badaczy amerykańskich wynosi od 600 mg-1800 mg kwasów omega 3.Może to prawdopodobnie zapobiec miażdżycowemu zwężeniu tętnic i nagłemu zatrzymaniu krążenia.
Omega 3 ma działanie przeciwzapalne, hamuje procesy leżące u podłoża wielu chorób, takich jak artretyzm, astma, zapalenie okrężnicy, łuszczyca a nawet chorób tętnic. Omega 3 uwalnia także substancje wpływające na zjawisko elektryczne w sercu, jak również wpływa kojąco na mózg, poprawia nastrój i ułatwia koncentrację.
Najlepszym preparatem usuwającym objawy artretyzmu o podłożu reumatycznym jest tłuszcz omega 3 concentrate. Badania dowiodły, że spożywanie tłuszczów omega 3link text pomaga usunąć ból, obrzęki i sztywność związana z reumatologicznym zapaleniem stawów. W Belgii podawano dziennie 2,6 grama tłuszczu rybnego, co nie tylko złagodziło ból i usunięto sztywność stawów rąk, ale także niemal połowie pacjentom zmniejszono dawki leków przeciwbólowych. Zdaniem dr.Kremera dzienna dawka skutecznego łagodzenia ból jest stosunkowo wysoka dawka od 3000-5000 mg kwasów omega 3 i kuracja powinna trwać nieprzerwanie przynajmniej 12 tygodni, po tym okresie możemy spodziewać się znacznej poprawy. Na ogół największe efekty terapii możemy spodziewać się po 18-24 tygodniach.
Szczegóły strony www.domowaapteka.eu
Podlinkuj stronę www.domowaapteka.eu
Omega 3 concentrate na stawy
Odwiedziny robotów:
Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 90
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii